rozmiar penisa

Fakty i mity związane z powiększaniem penisa

Średnia wielkość penisa  to 15 cm, natomiast jego obwód to 12,6 cm. Szacunkowo jest wyliczone, że 90% mężczyzn na świecie ma średniej wielkości penisa.

Okoły 75% kobiet pragną większych rozmiarów penisa od szacunkowej średniej.

Wiele kobiet nie osiągnęło  orgazmu podczas stosunku płciowego i przyznają, że nie są zadowolone, ze swoich sprawności seksualnych z partnerem.

Choć rozmiar penisa nie jest najważniejszym czynnikiem przy sprawianiu kobiecie przyjemności, zostało udowodnione naukowo, że z psychologicznego punktu widzenia, jeżeli kobieta widzi dużego penisa, pomaga jej to osiągnąć łatwiej orgazm.

Po 25 roku życia libido i  pożądanie stopniowa zaczyna się zmniejszać.

Mężczyźni powyżej 30 roku życia zaczynają mieć problemy z erekcją.

Rozmiar penisa jest ważnym czynnikiem, gdy mówimy o poczuciu własnej wartości i pewności siebie. To ma duży wpływ na  kontrolę wytrysku i impotencję.

Wielu mężczyzn z małym penisem ma problemy z kontrolą przedwczesnego wytrysku, głównie z powodu niewiedzy na temat istniejących sposobów do poprawienia tego.

Rozmiar penisa jest naprawdę ważny, zarówno dla wizualnej stymulacji, jak i w przypadku fizycznej stymulacji. Duży rozmiar penisa zwraca uwagę, prowokuje pragnienie i można zaspokoić łatwiej kobietę, przynosząc więcej pozytywnych doświadczeń dla Ciebie i Twojego partnerki

Dodaj komentarz