zdrowy penis

Jak powiększyć penisa poznaj historię

Cześć na wstępie chciałbym się przedstawić nazywam się Karol mam 27 lat i postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami, a także doświadczeniem wynikającym z powiększania penisa. Już od najmłodszych lat miałem kompleks rozmiaru swojego członka, co prawda w pierwszych momentach nie przywiązywałem do tego specjalnej uwagi. Dopiero w momencie kiedy doświadczyłem mój pierwszy niezbyt udany stosunek seksualny, przekonałem się o tym jak wielki jest problem wynikający z mojego rozmiaru członka, a co jeszcze gorsze z przedwczesnego wytrysku. Przyznam szczerze, że liczyłem na to, iż po jakimś czasie to się zmieni, niestety tak nie było…

Moment w którym odbyłem mój pierwszy stosunek z dziewczyną odbił się znacząco na mojej psychice, przez co długi czas kompletnie unikałem zbliżeń seksualnych z kobietami, po prostu obawiałem się, że będę musiał ponownie znaleźć się w tej niekomfortowej sytuacji.

Kiedy skończyłem liceum i poszedłem na studia miałem kontakt z wieloma dziewczynami, ale przez uraz jaki siedział mi w głowie, odmawiałem sobie jakichkolwiek spotkań, a tym bardziej zbliżeń seksualnych.

Nic z tym przez długi okres czasu nie robiłem, bardzo liczyłem, że mój lęk, czy kompleks w końcu minie. Niestety to trwało i trwało…dlatego postanowiłem coś z tym zrobić, tylko w jaki sposób pozbyć się takiego problemu w szczególności, że jest to bardzo wrażliwy temat. Przecież nie będę rozmawiał o takim temacie w gronie znajomych..pomyślałem wtedy. Dlatego szukałem poprzez internet, różnego rodzaju opinii na forach dyskusyjnych o metodach, które mogą pomóc w powiększeniu członka. Na różnego rodzaju portalach, a także aukcjach znalazłem wiele interesujących preparatów, niestety dwa z nich okazały się kompletną klapą, a pieniądze, które zainwestowałem poszły w błoto…mój problem pozostał. Dopiero po jakimś czasie dostałem maila od jednej z osób, którą poznałem na kiedyś na forum, że udało się jej zwiększyć rozmiar penisa o 4 cm po 3 miesięcznej kuracji, nie dowierzałem, ale zdecydowałem się się zakupić preparat Penis XL.

MOJA RECEPTA NA WIĘKSZY ROZMIAR PENISA I LEPSZE ŻYCIE SEKSUALNE:

1. Penis XL – preparat, którego stosowanie pozwoliło mi uwierzyć, że w końcu uda mi się pozbyć kompleksu jakim był mój mały penis i krótki stosunek seksualny. Stosując ten preparat nie zauważyłem jakichkolwiek efektów ubocznych dlatego też jeżeli masz taki problem jak ja miałem kilkanaście miesięcy temu to zdecydowanie polecam Ci dołączenie tego produktu (2-3 miesięczna kuracja moim zdaniem jest najbardziej optymalna). 

2. Ćwiczenia na powiększanie penisa – przez długi czas stosując preparat Penis XL wykonywałem kilka ćwiczeń, które są opisane na tej stronie w odpowiedni sposób. Pamiętaj jednak, aby wykonywać je z rozsądkiem aby uniknąć jakichkolwiek nadwyrężeń. Odpowiednio wykonywane ćwiczenia gwarantują znaczne przyśpieszenie kuracji mającej na celu zwiększenie rozmiaru penisa.

Czym jest właściwie preparat Penis XL ?
Penis XL jest preparatem w 100% bezpiecznym dla naszego zdrowia chyba jest to najważniejsze, opiera się na na naturalnych składnikach ziołowych, bez zbędnych dodatków podczas tego typu kuracji, dlatego też żadne skutki uboczne się nie pojawiają. Tak jak wyżej napisałem stosowałem inne preparaty kupione na z różnych portali aukcyjnych, dlatego też naciskam, aby ich nie kupować po prostu są nieskuteczne. O tym, że postawiłem na Penis XL zdecydowała wyłącznie opinia znajomego, a także składniki które są w preparacie. Oczywiście zanim zakupiłem przeczytałem o nim wiele istotnych informacji na stronie producenta.

Działanie Penis XL opiera się na napływaniu krwi do członka jest to zachowanie naturalne jeżeli penis jest w wzwodzie, z tym, że dzięki preparatowi odbywa się to intensywniej z tego co piszę producent, a także ja to potwierdzam widząc swoje efekty !

Jeżeli chodzi o mnie terapia powiększająca penisa trwała 3 miesiące początkowo, ale po uzyskaniu tych efektów obawiałem się, że mój penis może wrócić do pozostałego rozmiaru, dlatego jeszcze przez kolejny miesiąc stosowałem Penis XL, a teraz mimo odstawienia preparatu mój członek nadal ma 13 cm.

No i w końcu mimo wieku jaki mam mogę powiedzieć, że mój problem z kobietami minął, a dzięki stosowaniu Penis XL nie dość, że powiększyłem penisa, to także zniknął mój przedwczesny wytrysk,może gwiazdą porno nie jestem, ale trauma z młodszych lat minęła!

Na koniec kilka słów jak kupić preparat Penis XL, aby mieć pewność, że kupujemy oryginalny produkt. Dlatego też mogę Ci powiedzieć, że jeśli decydujesz się na Penis XL, kupuj bezpośrednio od producenta, gdzie masz gwarancję skuteczności działania i efektywnego powiększania penisa. Aha i dodam od siebie śmiało nie musisz się kryć z przesyłką nikt się nie zorientuje co jest zamówione, ponieważ jest ona tak zapakowana, że w zupełności nie zdradza swojej zawartości.

Czytając tego bloga domyślam się, że masz podobny problem jak ja miałem jeszcze jakiś czas tematu. I szukasz skutecznej metody jak powiększyć penisa – tą metodą jest Penis XL.

Postanowiłem napisać swoją historię, aby pomóc osobom z kompleksem małego członka, ponieważ wiem jak to może niszczyć relacje damsko – męskie, a także pewność siebie. Życzę wszystkim powodzenia.

OFICJALNA STRONA PENIS XL (jak decyduje się podobnie jak ja na powiększanie penisa to wyłącznie pod tym linkiem, bo z tego co widziałem istnieją jego podróbki w necie).

17 Comments

    1. zapewne tak, śmiechem śmiechem, ale naprawdę rozmiar kutasa potrafi powodować wszelkiego rodzaju zaburzenia, przez wiele lat kontakt z kobietą był dla mnie strachem, bo kilku rozczarowaniach. Dlatego postanowiłem coś z tym zrobić, stosuje penis xl już 2 miesiąc i narazie wszystko idzie w dobrym kierunku, natomiast nie tyle ile bym oczekiwał, zobaczymy jaki będzie końcowy efekt po 6 miesiącach.

  1. Na pewno wpłynie pozytywnie na poprawę współżycia, jeżeli chodzi o powiększanie to ciężko mi powiedzieć w moim przypadku to było istne dno, ponieważ rozmiar mojego penisa miał tylko 10 cm w wzwodzie w efekcie końcowym powiększyłem go o 3 cm, ale oprócz penis xl regularnie wykonywałem ćwiczenia.

   Chłopie w ogóle po co Ty chcesz powiększać ? doceń to co masz…uwierz, że niektórzy by bardzo chcieli znaleźć się na Twoim miejscu

  2. Stary masz 17 cm i masz kompleks rozmiaru penisa ? Nie żartuj sobie …kompleks to niestety ja mogę mieć w wzwodzie 8 cm mam.. stosuje już 2 tydzień penis xl kutas się trochę pogrubił, więc mam nadzieję, że i rozmiar się zwiększy bo zdecydowałem się, aż na 4 miesięczną kurację. Później dam znać pozdro.

  1. Stosowałem penis xl przez 4 miesiące 2 kapsułki dziennie, oczywiście wykonując przy tym wszelkiego rodzaju ćwiczenia rozciągające penisa, natomiast trzeba znać umiar bo można przesadzić, a więc 3-4 razy tygodniowo na początek z ćwiczeniami 🙂

Dodaj komentarz