jak przedłużyć stosunek

Jak przedłużyć stosunek z Male Sexual Support?

Istnieje wiele sposobów na przedwczesny wytrysk, a co za tym idzie na przedłużenie stosunku seksualnego. Obecnie najbardziej popularną metodą pozbycia się przedwczesnego wytrysku jest kuracja tabletkami Male Sexual Support, które cieszą się dużo popularnością wśród osób, które nie mogły być w pełni zadowolone ze swojego współżycia seksualnego.

Suplement Male Sexual Support jest w pełni naturalny i bezpieczny dla naszego zdrowia nie powodując żadnych efektów ubocznych.

Głównymi zaletami stosowania produktu Male Sexual Support jest zwiększenie erekcji, a także skuteczne zwalczenie przedwczesnego wytrysku. Dzięki poprawie tych dwóch czynników mamy gwarancje lepszego życia seksualnego z partnerką!

Zaleca się stosowanie Male Sexual Support dwa razy dziennie popijając dużo ilością wody. Aby osiągnąć jak najlepszy wyniki zaleca się minimum 2 miesięczną kurację.

Każdy klienta dostaje zapewnienie anonimowości paczki, dlatego też możesz być pewny, że nie będzie ona zdradzała swojej zawartości podczas dostarczenia jej przez kuriera.

Dlatego też jeśli zależy Ci na poprawie życia seksualnego dowiedz się więcej o produkcie przechodząc na oficjalną stronę producenta Male Sexual Support.

Male Sexual Support

 

16 Comments

 1. Halgo już nie przesadzaj, jeżeli facet kończy po 4-5 minutach to jest katastrofa i jakim cudem kobieta ma skończyć razem z partnerem w takim czasie ? niestety nie jest to wykonalne, dlatego też mój facet stosował climax-control i przyznam, że nasz seks jest teraz o wiele dłuższy a w każdym razie taki, że ja czuje się spełniona jak i mój facet podczas stosunku 😉

 2. Witaj Marecki,
  W dużej mierze zależy od tego jak głęboki jest Twój problem z przedwczesnym wytryskiem jak szybko kończysz itp, u mnie wyglądało to słabo, ale nie koniecznie tragicznie i pomagała mi jedynie miesięczna kuracja z tym preparatem.

 3. Z własnego doświadczenia wiem, że przedwczesne wystrzelenie to bardzo niekomfortowa sytuacja, z tym, że on mi się pojawiał od czasu do czasu przez co miałem później obawę czy mój następny raz nie skończy się zbyt przedwcześnie..dlatego też stosowałem różnego rodzaju kremy na opóźnienie wytrysku z różnymi efektami, dopiero do momentu kiedy znalazłem stronę climax control dzięki czemu mój wytrysk jest zdecydowanie opóźniony w porównaniu z tym co zdarzało się wcześniej.Dlatego jak najbardziej na + dla tego produktu.

 4. Już nie wiem co mam zrobić ;/ wręcz obawiam się współżycia z moją partnerką, mam dopiero 18 lat i odbywałem w ostatnim czasie swoje pierwsze stosunki, ale to była istna tragedia, czytałem na różnego rodzaju forach, że to wynika z braku doświadczenia, ale niestety mijają kolejne miesiące, a ja zaczynam się bać zbliżeń ze swoją dziewczyną.

  Zamówiłem właśnie Climax Control mam nadzieję, że mi pomoże chociaż w minimalnym stopniu, abym mógł odbyć stosunek.

  1. Witam ponownie !!!! stosuję już Climax Control prawie 3 tygodnie i już widzę znaczną poprawę, więc opinie o produkcie w 100% się sprawdzają, wierzę w to, że po trzy miesięcznej kuracji moje bzykanko wróci do odpowiedniej formy.

 5. Mój stosunek z facetem trwa zaledwie dwie minuty jestem zdesperowana;/ myślicie, że przy dłuższej kuracji Climax Control mu pomoże ? to jest jeden problem, drugi problem jest taki, że on nie chce w ogóle słyszeć o tym, że coś nie tak jest z nim.

 6. Cześć Iwona, domyślam się, że jesteście młodzi dlatego też daj mu trochę czasu niech chłopak ochłonie i zrozumie swój problem, miałem podobną sytuację z moją partnerką, prawie przez co to się rozstaliśmy, ale zmiana nastąpiła kiedy zaczęliśmy razem rozwiązywać co prawda mój problem, dlatego ważne jest, abyś go wspierała 😉

  2 minuty to bardzo krótko ja aż takiego problemu nie miałem, a stosowałem 4 miesięczną kurację z Climax Control z sukcesem, dlatego też zdecydujcie się na taki okres, bądź dłuższy.
  pozdrawiam i powodzenia daj znać za kilka miesięcy 😉

 7. Przedwczesny wytrysk to chyba największa zmora jaka może być każdego mężczyzny … przez problemy ze zbyt krótkim wytryskiem oparłem się u psychologa..ponieważ unikałem kobiet jak ognia, leczyłem się też, ale bez większego efektu dopiero kiedy zacząłem stosować specjalne ćwiczenia, a także właśnie dodatkowo Climax Control w dużym stopniu moje nastawienie się zmieniło choć jeszcze daleko od tego co bym oczekiwał, natomiast zaznaczę, że jestem dopiero po miesięcznej kuracji, a zdecydowałam się leczyć przedwczesny wytrysk przez minimum 4.

  Życzę powodzenia każdemu facetowi, bo wiem co znaczy ten problem niestety :/

Dodaj komentarz