Jak przedłużyć stosunek?

Wielu mężczyzn zmaga się z zaburzeniami erekcji – nie są w stanie sprostać wymaganiom partnerki, co wpływa bardzo negatywnie na ich samopoczucie oraz codzienne życie. Na czym polega taki problem? Mężczyźni mają problem z osiągnięciem erekcji lub też trwa ona bardzo krótko i dochodzi do przedwczesnego wytrysku. Z tego powodu coraz więcej facetów po prostu unika kontaktów seksualnych, co z kolei powoduje problemy w związku – kobiety często nie są nawet świadome problemu, ponieważ mężczyźni bardzo rzadko przyznają się do tego intymnego kompleksu. Wielu też nie chce udać się do lekarza, aby podjąć jakiekolwiek leczenie. Niestety problem sam się nie rozwiąże i może być tylko gorzej…

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Jak się okazuje, problemy ze sprawnością seksualną dotyczą mężczyzn w każdym wieku – oczywiście przyczyny zaburzeń erekcji są inne u młodych mężczyzn oraz inne u panów w starszym wieku – pewne jest to, że w każdym przypadku należy podjąć leczenie i to jak najwcześniej!

Wśród przyczyn zaburzeń erekcji można wymienić takie jak m.in.:

– życie w ciągłym stresie i w biegu,

– nieodpowiedni styl życia (niezdrowa dieta, stosowanie używek),

– przyczyny natury psychologicznej (m.in. złe doświadczenia z przeszłości, problemy w związku),

– zbyt małe doświadczenie w seksie (dotyczy głównie mężczyzn, którzy dopiero zaczynają życie seksualne),

– efekt upływu czasu (brak energii, obniżone libido, problemy zdrowotne).

Jakie są skuteczne metody wydłużenia stosunku?

Oczywiście najlepiej jest w pierwszej kolejności udać się mimo oporu do lekarza, który dokładnie oceni przyczynę zaburzenia erekcji i zaleci odpowiednie leczenie. Warto również szczerze porozmawiać z naszą partnerką – już samo wyrzucenie z siebie tego intymnego problemu często powoduje znaczną poprawę. Poza tym w wielu metodach na wydłużenie stosunku, to właśnie pomoc naszej partnerki okaże się niezbędna.

Poznaj kilka metod na wydłużenie stosunku:

– odpowiednie ćwiczenia opóźniające wytrysk (za każdym razem, gdy mężczyzna już się zbliża do wytrysku należy przerwać stosunek, ochłonąć i znów rozpocząć współżycie i tak kilka razy) – można ćwiczyć razem z partnerką lub samodzielnie podczas masturbacji,

– regularne współżycie (udowodniono, że im częściej uprawiamy seks, tym dłużej możemy się kochać i mniejsze mamy problemy z erekcją),

– warto w takich sytuacjach używać prezerwatywy, która umiejętnie osłabi doznania seksualne oraz opóźni wytrysk,

– ćwicz mięśnie kegla, które znajdują się w okolicach prostaty (wystarczy wstrzymywać oddawanie moczu),

– wybierz odpowiednią pozycję seksualną – niektóre mogą opóźnić erekcję – szczególnie te, w których to partnerka przejmuje inicjatywę, a inne przyspieszyć wytrysk,

– oczywiście dodatkowo warto zmienić pewne nawyki m.in. zmienić dietę, ograniczyć używki (alkohol i papierosy), postawić na sport i ograniczyć stres,

– zastosuj odpowiednie preparaty na zaburzenia erekcji bez recepty – takich tabletek czy specjalnych maści jest naprawdę wiele na rynku, dlatego z pewnością każdy mężczyzna znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, ważne aby były to w pełni naturalne preparaty niepowodujące skutków ubocznych oraz te polecane przez innych mężczyzn (sprawdźmy więc opinie na forach internetowych).

Eron Plus – skuteczna i dyskretna metoda na odzyskanie sprawności seksualnej

Jeśli nie chcesz odwiedzać lekarza oraz nie zamierzasz przyznawać się do problemu swojej partnerce, to możesz zastosować skuteczny preparat na zaburzenia erekcji, który jest polecany przez większość mężczyzn stosujących te niezwykłe tabletki. Mowa tutaj o preparacie Eron Plus, a raczej zestawie dwóch osobnych produktów, które oczywiście wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają efekty.

Czym jest Eron Plus i jak działa?

Eron Plus to zestaw dwóch produktów, które wzmacniają erekcję i pozwalają na wydłużenie stosunku. Skuteczność wynika z innowacyjnej i w pełni naturalnej formuły. Dzięki stosowaniu Eron Plus możemy raz na zawsze pozbyć się intymnego problemu – wystarczy tak naprawdę regularnie zażywać tabletki, aby w krótkim czasie móc znów w pełni cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym.

Eron Plus to kapsułki do codziennego stosowania, które dzięki regularnemu spożywaniu stopniowo eliminują przyczyny zaburzeń erekcji.

Eron Plus Before to specjalne kapsułki, które z kolei należy stosować przed stosunkiem, aby bezpośrednio stymulować erekcję.

Co ważne, oba produkty zawierają tylko i wyłącznie naturalne składniki (m.in. l-arginina, korzeń maca, buzdyganek ziemny, żeń-szeń koreański, kozieradka pospolita), dzięki czemu są skuteczne, ale i bezpieczne dla naszego organizmu. Aż 85 % mężczyzn stosujących preparat Eron Plus poleca go innym i gwarantuje, że efekty są zdumiewające i w pełni zadowalające zarówno dla nich jak i ich partnerek. Sam producent także daje klientom 90-dniową gwarancję – możesz liczyć na zwrot kosztów w przypadku niezadowolenia z działania tabletek.