Korygowanie penisa

Każdy mężczyzna pragnie, by jego penis był zdrowy, duży i gruby – marzą o tym również ich partnerki. Wpływa to oczywiście na samoocenę faceta oraz na satysfakcję ze współżycia. Niestety również członek narażony jest na wiele schorzeń i dysfunkcji, które wpływają na funkcje seksualne. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na temat skrzywienia penisa oraz metod leczenia tej kłopotliwej i bolesnej dolegliwości.

Czym jest skrzywienie prącia?

Skrzywienie penisa może być wrodzone lub też nabyte. W większości przypadków jest to niewielka i całkiem naturalna dysfunkcja, które nie wymaga leczenia. Jednak wielu mężczyzn z powodu skrzywienia penisa odczuwa dyskomfort i unika zbliżeń z partnerką. Okazuje się, że 5-20 procent mężczyzn zmaga się ze skrzywieniem penisa (oczywiście ma ono różne objawy – jedni nie odczuwają żadnych dolegliwości z tym związanych, natomiast inni odczuwają ból oraz nie są w stanie odbywać stosunków). Choroba ta dotyczy głównie mężczyzn w wieku 30-40 lat, jednak nie jest to regułą i może występować także u młodszych jak i starszych mężczyzn. Niestety skrzywienie prącia może także wpływać negatywnie na erekcję oraz sprawność seksualną – aż 80 % mężczyzn, którzy zmagają się ze skrzywieniem penisa mają także problemy z erekcją.

Jakie są główne przyczyny skrzywienia penisa?

Przyczyn skrzywienia penisa może być wiele, jednak najczęściej spotykaną są zmiany w budowie osłonki białawej, która otacza ciała jamiste prącia – w wyniku czego podczas wzwodu ciała jamiste nierównomiernie się poszerzają. Właśnie dlatego badania wykonywane w stanie naturalnym penisa nie wykazuje żadnych zmian – dopiero podczas erekcji uwidacznia się skrzywienie.

Inną przyczyną może być nadmierne wygięcie prącia w trakcie odbywania stosunku np. podczas pozycji na jeźdźca. Skrzywienie powstaje także z powodu przyrostu blaszki włóknistej lub powstania grudek. Wszystko to powoduje silny ból oraz dyskomfort, gdyż penis jest wyginany na siłę w jedną stronę podczas erekcji. Skrzywienie znacznie utrudnia współżycie, a z czasem może nawet całkowicie uniemożliwić uprawianie seksu.

Wśród najczęstszych czynników, które są odpowiedzialne za powstanie tej dolegliwości można wyróżnić takie jak m.in.:

– uraz lub uszkodzenie penisa,

– starzenie się (stany zapalne spowodowane zmniejszoną elastycznością penisa powodują stałe zagięcie członka),

– uwarunkowania genetyczne,

– zaburzenia autoimmunologiczne,

– skutki uboczne stosowanych leków m.in. z grupy beta-blokerów.

Jakie są objawy skrzywienia penisa?

U mężczyzn ze skrzywieniem prącia charakterystycznym objawem jest wygięcie lub zakrzywienie penisa w górę, wygięcie w dół lub w bok. Zniekształcenie często przypomina wyglądem klepsydrę, dodatkowo może pojawić się także efekt zwisu – w trakcie erekcji penis nie unosi się, tylko odchyla w bok i opada. Niestety taka dolegliwość powoduje straszny ból, który z czasem całkowicie uniemożliwia współżycie.

Leczenie skrzywienia penisa

W żadnym wypadku nie należy bagatelizować tej dolegliwości i warto jak najwcześniej udać się do specjalisty. Oczywiście wielu mężczyzn wstydzi się rozmowy z lekarzem, czy nawet przyznania się przed partnerką, że zmagają się z tego typu problemem. Wolą unikać kontaktów seksualnych… To błąd! Oczywiście w wielu przypadkach wymagany będzie zabieg czy poważna operacja, czego również obawiają się mężczyźni. Na szczęście istnieją na rynku także inne, bardziej naturalne i nieinwazyjne metody, które pozwolą Ci uporać się z tym schorzeniem.

Poznaj skuteczne rozwiązanie o nazwie Jes Extender!

Jes Extender to rewolucyjne urządzenie, które nie tylko skoryguje skrzywienie prącia, ale również spowoduje, że penis stanie się o wiele większy i grubszy. Wszystko to wpłynie bardzo pozytywnie na Twoją samoocenę oraz przede wszystkim na Twoją sprawność seksualną i zadowolenie Twojej partnerki.

Kilka kluczowych informacji o urządzeniu Jes Extender:

– to wspaniała alternatywa dla kosztownych i niebezpiecznych operacji i zabiegów,

– powiększenie i pogrubienie penisa i to w naturalny sposób!

– działanie tego urządzenia opiera się o siłę trakcji oraz zdolności przystosowania się ciała mężczyzny do zupełnie nowych warunków pod wpływem siły nacisku,

– zadowalające efekty są zauważalne już po kilku tygodniach regularnego stosowania urządzenia,

– Jes Extender jest niewidoczny pod ubraniem, dlatego można go używać niemal wszędzie (nie ma mowy o wymówkach typu „nie mam czasu”.

Jak działa urządzenie Jes Extender?

Jes Extender działa na zasadzie siły trakcji – poprzez regularne stymulowanie penisa, komórki tego narządu dzielą się i mnożą, co z kolei prowadzi do zwiększenia masy tkanki. Jak wynika z przeprowadzonych badań, regularne stosowanie urządzenia pozwala na wydłużenie penisa prawie o 3 cm. Oczywiście wszystko zależy tutaj od czasu trwania kuracji oraz siły nacisku.