rozmiar penisa

powiększanie penisa ćwiczenia i nie tylko

Niestety rozmiar penisa jest problemem wielu mężczyzn od lat, prze co odbycie w pełni zadowalającego współżycia stanowi czasami zbyt duży problem nie tylko o podłożu fizycznym, ale także psychicznym. Na szczęście w ostatnich latach istnieje kilka sposobów, które pozwolą powiększyć penisa zachowując przy tym dyskrecję.

Powiększenia penisa poprzez ćwiczenia

1.Rozciąganie penisa

Kiedy rozpoczynamy rozciąganie penisa ważne jest, aby członek był w stanie spoczynku. Następnie należy uchwycić penisa opierając kciuk na prąciu, w tym momencie dochodzi do rozciągania penisa poprzez naciskanie, gdy pojawia się pierwszy delikatny ból należy zaprzestać, a następnie powtórzyć ćwiczenie po odczekaniu około 30 sekund (ćwiczenie należy powtarzać maksymalnie do 6 razy). Kiedy wykonamy wszystkie serie koniecznie należy wstrząsnąć kilka razy członkiem, w celu przywrócenia prawidłowego krążenia krwi do penisa.

2.Napinanie rozluźnianie członka

Jest to jedno z najłatwiejszych ćwiczeń polega na napinaniu, a następnie rozluźnianiu członka w pół wzwodzie. Ćwiczenie należy wykonywać do 30 powtórzeń, z zastrzeżeniem iż w późniejszej fazie warto zwiększać do maksymalnej ilości powtórzeń. Jeżeli ćwiczenie będzie prawidłowo wykonywane zapewni to zwiększenie twardości, a także pogrubienie członka.

3.Uciskanie penisa

W momencie kiedy nasz penis jest rozgrzany należy uciskać maksymalnie członka i utrzymywać uścisk do 15 sekund ( w momencie odczucia bólu należy zaprzestać), ćwiczenie należy powtórzyć do 5 razy z odstępem 45 sekundowym. Z każdym kolejnym tygodniem zaleca się zwiększanie serii, pozwoli to na pogrubienie prącia, a także zwiększenie wytrysku.
Oczywiście jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wykonywanych ćwiczeń należy skonsultować to z lekarzem. Ważne natomiast jest, aby zaprzestać na jakiś czas ćwiczeń w szczególności, jeżeli odczuwalny jest ból.

Aby ćwiczenia okazały się w pełni skuteczne, a także pozwoliły uzyskać efektywny wynik, warto dodatkowo stosować specjalny preparat na bazie naturalnych składników Penis XL.
Penis XL są to kapsułki stymulujące rozrost penisa, poprzez napływ krwi do prącia, przez co z każdym kolejnym dniem rozmiar, a także obwód członka się zwiększa. Penis XL został przebadany przez wielu seksuologów i uzyskał pozytywną opinię. Według przeprowadzonych badań, aż 95% mężczyzn było zadowolonych z wyników jakich udało im się osiągnąć stosując preparat.

Producent zaleca stosować Penis XL przez minimum 90 dni dla uzyskania maksymalnych efektów. Ponadto w przypadku braków efektów w pierwszych tygodniach zaleca się przyjmowanie dodatkowej kapsułki tuż przed odbyciem stosunku. Więcej o działaniu Penis XL można znaleźć pod linkiem.

Cena preparatu Penis XL jest zależna wyłącznie od pakietu na który się decydujemy. Im większy tym samym otrzymujemy większe rabaty cenowe. Aby skorzystać z ofert promocyjnych i zapoznać się z Penis XL należy odwiedzić stronę:

OFICJALNA STRONA PENIS XL

15 Comments

  1. przez pierwsze dni jak stosowałem myślałem, że to wielka ściema, ale w końcu coś zaczęło się dziać mój członek stał się bardziej twardszy, a przy tym dłuższy. Po najdłuższej kuracji powiększyłem go o 5 cm i co najważniejsze myślałem, że efekt nie będzie stały, a tu taka wielka niespodzienka. polecam penis xl w 100%. pozdrawiam

  2. przez pół roku stosowałem się właściwie do 1 ćwiczenia a mianowicie uciskanie penisa, przy tym stosując preparat penis XL, w efekcie w tym czasie powiększyłem członka o 4 cm ponadto zdecydowanie zwiększył się obwód członka. BOMBA !!!!!!!! szkoda jedynie, że nie kupowałem penisxl 7 miesięcy później, bo bym mógł skorzystać z tak atrakcyjnej promocji i sporo bym oszczędził, ale mimo wszystko udało mi się poprawić moją seksualność i nie mam już kompleksów dlatego też nie ma co żałować. pozdrawiam

    1. te ćwiczenia działają perfekcyjnie, jeżeli stosuje się właśnie penis xl, dlatego polecam Ci takie połączenie, oczywiście pamiętaj o tym, aby nie nadwyrężać penisa, jak czujesz ból to koniec ćwiczeń jest to bardzo ważne. Polecam Ci 3 miesiące kuracji, a naa pewno zobaczysz efekty. pozdrawiam Cię Bartek i głowa do góry!:)

Dodaj komentarz