zdrowy penis

Skrzywienie penisa

Skrzywienie penisa jest spowodowane przez osłabione ścianki komórki, a także słabe ciała jamiste, co powoduje, że trzon penisa zgina się w jedną stronę. Jest na to specjalna metoda nazywająca się Jelqing. Ćwiczenia te skutecznie wzmacniają ciała jamiste po obu stronach Twojego penisa, efektem kilku miesięcy pracy jest stopniowe prostowanie się Twojego penisa.

Prostowanie  skrzywionego penisa z ćwiczeniami  Jelqing !

Rozpocznij ćwiczenie Jelqing obejmując penisa w stanie częściowej erekcji,  uciskając go dość mocno i przesuwając dłoń w kierunku główki, po czym należy powtórzyć to drugą dłonią. Po około 10 ruchach zacznij „doić” swojego penisa zginając do w przeciwnym kierunku do skrzywienia. Powyższe ćwiczenie nie tylko wzmocni trzon, ale także wzmocni zakrzywioną ściankę penisa, powoli powodując wygięcie jej w drugą stronę.

Pamiętaj o tym, że podczas „ dojenia”  z każdym kolejnym ruchem koncentruj się na budowie penisa. Skup się na wizualizacji penisa, który rośnie i prostuję się. Wykonuj głębokie oddechy wciągając powietrze nosem, a wypuszczając ustami. Z każdym wdechem powietrza wyobrażaj sobie wielką kulę energii rosnącą w brzuchu i klatce piersiowej. Kiedy nie jesteś w stanie już dłużej wytrzymać, wykonaj wydech i zacznij sobie wyobrażać jak ta kula płynie do Twojego penisa i wydostaje się z niego. Cały czas należy wykonywać „dojenie” . Po pewnym czasie zauważysz znaczącą zmianę w budowie Twojego penisa. Powodzenia !

4 Comments

  1. Zależy to od wielkości skrzywienia, przekonasz się podczas stosunku, w momencie kiedy będzie to niemożliwe, bądź bolesne można powiedzieć, że masz bardzo poważny problem. Ja osobiście niestety miałem przez to kilka nieudanych związków, ale po kilku latach pozbyłem się problemu w takim stopniu, że mogę już odbywać normalnie stosunek, zdecydowałem się na zakup specjalnego sprzętu co prawda jest to nieco większy wydatek, ale jednorazowo się opłaca natomiast jeżeli patrzeć na ryzyko jakie może wystąpić w operacji, a także koszt takiego zabiegu na pewno jest warty uwagi. Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś CI poradzi.

    PS. skrzywienie penisa to nie koniec świata;-)

  2. Witaj Tomasz !!

    Ja przez wiele lat miałem problemy z odbywaniem stosunku przez zbyt duże skrzywienie penisa, niestety na operację nie mogłem się zdecydować więc postawiłem na pro long system, który polecił mi mój lekarz prowadzący jako alternatywę dla operacji.

    Koszt jest jaki jest, ale urządzenie bardzo mi pomogło odzyskałem sprawność seksualną, a a co za tym idzie seks jest dla mnie przyjemnością a nie koszmarem.

    Okres mojej pełnej kuracji trwał 6 miesięcy i przyniósł tak bardzo zadwalające efekty :)) więc śmiało Ci polecam pozdrawiam.

Dodaj komentarz